Sklep spożywczy SPAR w Krakowie na Ruczaju

Sklep spożywczy SPAR w Krakowie na Ruczaju

Sklepy SPAR pojawiły się w naszym kraju w roku 1996. Obecnie ta międzynarodowa sieć ma w Polsce 250 sklepów. Każdego miesiąca powstają kolejne. 

SPAR Polska to sieć sklepów, których właścicielami są polscy przedsiębiorcy. Tym co wyróżnia sklepy należące do SPAR Polska to atrakcyjne ceny oraz szeroki asortyment produktów, które są odpowiedzią na codzienne potrzeby lokalnej społeczności. Klienci, którzy na co dzień robią zakupy w sklepach SPAR mają do wyboru mnóstwo zarówno lokalnych produktów, jak i szeroki wybór artykułów z logo znanych marek. W asortymencie są także marki własne: SPAR, Wiosenne, Lubię. Poprzez wspieranie lokalnych producentów możliwe jest zarówno zapewnieniem Klientom produktów z okolicy, którą szczególnie sobie cenią, jak również integracja lokalnych społeczności.

Polscy przedsiębiorcy, którzy zdecydują się przystąpić do sieci SPAR odnoszą wiele korzyści. Mogą zachować lokalny charakter sklepu, ale zyskują możliwość kupowania towarów na takich samych warunkach, jak super- i hipermarkety.

Sklep spożywczy SPAR w Krakowie na Ruczaju zaprasza.

Opublikowany w Spar